Adanalılar Aksa,Elektrik Ve Su Borçlarınızı Hemen Öğrenin

ADANALILAR AKSA, ELEKTRİK VE SU BORÇLARINIZI HEMEN ÖĞRENİN

Adana da ikamet eden vatandaşlarımız, kentte yaşam giderleri kapsamında yer alan, Aksa doğalgaz, elektrik ve su borçlarını rahatlıkla internet üzerinden sorgulayabilirler. Vatandaşlarımızın kurumların kapısında beklemeden ve sıra bekleyip çalışanları da oyalamadan birkaç dakika içinde bilgilerini ve borçlarını öğrenmesi yaşamlarını son derece kolaylaştırmaktadır.

Adana Aksa elektrik borç sorgulama için kurumun resmi sitesinden yararlanabilirsiniz. Aksa resmi sitesinde, özel bir borç sorgulama sitesi bulunmaktadır. Buna göre, Sorgulama türü olarak, abone numarası ya da t.c. kimlik numarası üzerinden girişinizi yapabilirsiniz. Abone referans numarası, sözleşme numarası ve size özel sunulan kodu girdikten sonra sorgula butonuna basarak borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde, su borçlarınızın için de Adana su abone sorgulama işlemi internet üzerinden yapabilirsiniz. Su borçlarınız için şehrin resmi su idaresi, Adana su ve kanalizasyon idaresinin sitesinden aynı şekilde işlem yapmanız mümkündür.

Sadece resmi işlemler değil, markalarla sorunlarınız için de internet sitelerinden yardım alabilirsiniz. Örneğin, Adidas gibi bir markadan aldığınız ürünlerin iadesi için sitesinden, Adidas iade sorgulama hizmeti alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi