Açıköğretim Sonuçları Sorgulama

AÇIKÖĞRETİM SONUÇLARI SORGULAMA

Açıköğretim sınavlarından aldığınız sonuçları öğrenmek için internet sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Açıköğretim sınav sonuçları 2013 tc ile sorgulama yapmak için sistemden kısa sürede yardım alabilirsiniz. 2014 ve 2015 sınav sonuçlarını aynı şekilde sorgulamanız ve bilgi almanız mümkündür. Bu bilgileri almak için Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden yararlanmalısınız. Siteden akademik takvim, sınav takvimi, yönetmelikler ve sınav sonuçları gibi bilgileri almanız mümkündür.

Siteye giriş yapmak için ve açıköğretim sınav sonuçları t.c. ile sorgulamak için e posta adresinizi ve t.c. kimlik numaranızı girerek işlem yapabilirsiniz. Sitede üyelerin bilgileri kayıtlı şekilde sunulmaktadır ve bu bilgiler girilerek hemen giriş yapılabilmektedir. Yeni üye olacaksanız, sizden istenen temel kimlik bilgilerinizi kısa sürede doldurabilirsiniz. Tek kullanımlık kod ile siteye girmeniz de mümkündür.

Açıköğretim sınav sonuçları t.c. ile sorgulama işlemi sadece birkaç dakikanızı alacak. Buna göre, sınavlarda puan durumunuzu, yeni dönem sınav takvimini de anlık olarak öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, kendinizi kontrol etme imkanınız da mükemmel olacaktır. Mutlaka interneti kullanın ve kendinizi buna göre yönlendirin.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi