Abonelik Sorgulama

Abonelik Sorgulama

Bir hizmet alımı işlemi sonrası o hizmeti almanın karşılığı olarak bir sözleşme çerçevesinde ilgili kuruma abone olursunuz. Evinizde kullandığınız elektrik, doğal gaz gibi ihtiyaçlardan başlayarak kullanılan internetin sağlayıcısı olan kurum, cep telefonu servis sağlayıcıları ile de aynı kapsamda abonelik sözleşmesi yaparsınız. Örneğin ttnet ile bir abonelik sözleşmesi ile hizmet alımı yapmış ve abonelik numaranızı unutmuş iseniz abonelik sorgulama ttnet araştırması ile aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ttnetiçin abonelik sorgulaması ttnet online işlem merkezinin https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do adresine girerek yapılabilir. Sisteme E posta adresinizi ve şifrenizi girerek üye olduktan sonra ttnet abonelik sorgulama, ttnet abone olma, fatura bilgisi, fatura ödeme işlemleriniz yapabilirsiniz.

Benzer uygulamayı Turkcell içinde gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinizde kayıtlı olan bütün Türkcell hatlarını http://www.turkcell.com.tr/yardim/tarife-ve-paketler/konusma/sahip-oldugum-tum-aboneliklerimi-nasil-ogrenirim adres üzerinden abonelik sorgulama turkcell işlevini yapabilirsiniz.  Giriş bölümünden, hesabım seçeneğini seçip Hat Özetim kısmını tıklayarak veya 2222 ye SMS atarak mevcut bütün abonelikleriniz öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi