Abonelik Sorgulama İşlemi

Abonelik Sorgulama İşlemi

Devletin resmi kurumlarından alınan mal ve hizmetler karşılığında bir sözleşme ile ilgili kuruma abone olunur. Doğal gaz kullanımı, elektrik kullanımı, su kullanımı, internet kullanımı, cep telefonu hat kullanımı hizmetleri bu çerçevede gerçekleştirilir. Diyelim ki cep hattınız Turkcell ve abonelik abonelik sorgulama turkcell ile bilgi edinmek istiyorsunuz. www.turkcell.com.tr  adresine girmeniz gerekmektedir.

Kullandığınız veya adınıza kayıtlı Türkcell hatlarını www.turkcell.com.tr/yardim/tarife-ve-paketler/konusma/sahip-oldugum-tum-aboneliklerimi-nasil-ogrenirim adres üzerinden abonelik sorgulama turkcell işlevini ile öğrenebilirsiniz. Hatta ait tüm bilgiler alabileceğiniz gibi Giriş bölümü ana başlığından hesabım seçeneğini girip Hat Özetim kısmını tıklayarak veya 2222 ye kısa mesaj atıp var olan bütün aboneliklerinizi görebilirsiniz.

Ttnetiçin abonelik sorgulaması ttnet online genel işlem merkezi linkine girilerek yapılır. www.onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do adresine tıkladığınızda önce kayıt olmanız gerekir. Kayıt için sisteme E posta adresinizi ve şifrenizi girip e mali adresinize gelen doğrulama linkini tıklamanız yeterlidir. Sorgulama için yani ttnet abonelik sorgulama, ttnet abone olma, fatura bilgisi, fatura ödeme işlemlerinizi sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi