Abone No İle Sorgulama

Sorgulama

İnternete girmek artık günümüzün vazgeçilmezlerinde yer almaktadır. Sadece evimizde ve işyerimizde girmek bazen yetersiz kalmaktadır. Artık akıllı telefonlar sayesinde internete mobil girebilme imkânımızda mevcuttur. VADAFONE mobil internet kullanımı veren kuruluşlardan bir tanesidir. 500 MB kampanyası mevcuttur. Abone olduktan sonra durumunuzu ve kalan MB miktarını abone net 500 MB VADAFONE sorgulama ile öğrenmek mümkündür.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi İSKİ ile artık internet üzerinden her türlü sorunuzun cevabını almanız mümkündür. www.iski.gov.tr adresine girerek internet şubesini seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone NO öğrenme İSKİ için şu şekilde mümkündür. Faturaların üst kısmında yer alan mukavele numarası sizin İSKİ abone numaranızdır. Bu abone numarası ile tüm bilgilere ulaşmak mümkündür.

İSKİ web sitesinden internet şubesi seçiminden sonra abone numarası girilerek fatura ve borç bilgileri detaylıca öğrenilmektedir. Abone NO ile fatura sorgulama su işlemini bu web sitesinden yapabileceğiniz gibi bankaların internet şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Abone numarası ile tüm güncel borç ve fatura tutarlarını görmek ve incelemek mümkündür.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi