Adsl Fatura Sorgulama İşlemleri

Adsl Fatura Sorgulama İşlemleri

 

Son günlerde sıklıkla başvurulan sorgulama servislerinin arasında gelen ve aboneler ile kullanıcılara çeşitli sorgulama ve ödeme kolaylıkları sağlayan online fatura sorgulama hizmetleri ile, adsl fatura sorgulama telefon numarası ya da hizmet numarası gibi seçenekler dahilinde işlemler yapılmaktadır. Kullanıcı ve şifre ile yapılan sorgulama seçenekleri de olduğu gibi, bunlar çeşitlilik kazanmaktadır.

Adsl borç sorgulama telefon numarasıyla ya da hizmet numarasıyla yapılacağı gibi, kimi zaman e-mail ve şifre ya da kullanıcı adı ve şifre seçenekleriyle de  abonelere sorgulama imkanları sağlanmaktadır. TTNET ve Türk Telekom’un da vermiş olduğu bu online hizmetler gerçekleşmekte ve kullanıcıya zaman kazandırmaktadır. Türk Telekom için yapılacak sorgu için https://ett.turktelekom.com.tr/bohm-login.jsp , TTNET için yapılacak sorgulama işlemleri için ise http://www.ttnetmobil.com.tr/fatura/fatura-odeme.aspx kullanılmaktadır. Mobil ve bilgisayardan girilerek verilen bu hizmetler diğer şirketler ve siteleri dahilinde de bulunmaktadır.

Adsl fatura sorgulama telefon numarasıyla veya hizmet numarasıyla gibi seçenekler doğrultusunda yapılan sorgulama işlemleri sadece sorgulama imkanı değil, borcu ödeme avantajını da beraberinde getirmektedir.

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi