2b Arazileri

2b Arazileri

Toprak yatırımı yapmak her zaman en garantili yatırımların başını çekmektedir. Çünkü şimdi en çorak en kullanılmaz olan arazi bile 20 yıl belki 50 yıl sonra çok değerli hale gelebilmektedir. Son zamanlarda insanların değerlenen arsalarının veya değer kaybeden arsalarının durumunu öğrenmek için çevrimiçi hizmetler alabilecekleri devletin bazı resmi siteleri bulunmaktadır. 2b fiyatları sorgulama menüsüne nasıl gideceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin.

2bleri sorgulama menüsüne giriş yapabilmek için öncelikle www.milliemlak.gov.tr adresine giriş yapınız. Daha sonra sırasıyla sayfalar- işlemlerimiz-2b- 2b alanları kullanıcı listeleri sorgulaması işlemlerini yapınız. Karşınıza Milli Emlak Genel Müdürlüğünün sorgulama sayfası çıkacaktır. O sayfanın sol aşağılarına doğru il seçme menüsü vardır. Oradan arsanızın bulunduğu ili seçerek sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Eğer arsanızın iadesi hakkında bilgi almak veya 2b iade sorgulama yapmak istiyorsanız Maliye Bakanlığının yaşadığınız şehrin defterdarlığına başvurarak veya defterdarlık resmi internet sitesine girerek rahatça sorgulamanızı yapabilirsiniz. İade sorgulamada dikkat etmeniz gereken tek şey arazinizin bulunduğu ilin defterdarlık resmi internet sitesinde işlemlerinizi yapmalısınız.

Aramalar:

2b arazi sorgulama

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi